Przejdź do treści

Kategoria 2

 American Curl (ACL, ACS), LaPERM (LPL, LPS), Maine Coon (MCO), Norweski Leśny (NFO), Syberyjski (SIB), Neva Masquerade (NEM), Turkish Angora (TUA).

W naszym klubie zarejestrowane są koty kategorii II następujących ras:

Maine Coon
Alcatraz*PL
Marek Dębski
www.alcatrazzz.prv.pl
marekdebski@autograf.pl
tel: (22) 841 05 67
+48 501 094 140
Aspenville*PL
Ewa Rykowska
www.aspenville.pl
macoon@wp.pl
tel: 22 870 64 33,
+48 730 330 750
Blazing Star*PL
Justyna Koziak
www.blazingstar.pl
just.koziak@gmail.com
tel +48 500200073
Cooni Gaj*PL
Bogumiła Zelman
www.coonigaj.pl
coonigaj@wp.pl
+48  608 83 88 43
W hodowli są kocięta
Dark Age*PL
Agnieszka Brzostowska-Waloch
www.darkage.pl
darkage@tlen.pl
+48 (22) 642 47 78
+48 609 857 352
Gatta*PL
Ewa Malik
+48  509 973 371
Koty Kamli*PL
Wioletta Hanc
kawiolka06@gmail.com
+48  667 361 500
Petiqette*PL
Mariola Altawęgier
www.petiqette.pl
maralt@o2.pl
+48 604 952 842
White Orchid*PL
Kinga i Patrycja Komorska
www.whiteorchid.pl
white.orchid@wp.pl
+48 (22) 773 11 29


Koty Norweskie Leśne

Dajatera*PL
Teresa i Dajana Wróblewskie
www.koty.lm.pl
dajatera@koty.lm.pl
+48 (63) 244 13 75
+48 606 24 13 75
W hodowli są kocięta
Gatta*PL
Ewa Malik
+48  509 973 371
Kitajec*PL
Małgorzata Szatkowska
www.kitajec.pl
kitajec@kitajec.pl
+48 691 177 935
Silver Aurora*PL
Katarzyna Karpińska
katarzyna.julia.karpinska@gmail.com
tel:+48 600 338 633

Koty Syberyjskie

Baśniowy Sen*PL
Danuta Santarek
www.basniowy-sen.prv.pl
dsantarek@poczta.onet.pl
+48  504 17 30 76
Duma Cara*PL
Karolina Stolarska
www.dumacara.pl
karolina@dumacara.pl
tel: (22) 643 31 32
+48   501 773 788

Z koszyczka *PL
Iwona Szymacha
+48 22 628 71 93
+48 601 35 75 73
+48 601 35 75 35
W hodowli są kocięta