Nowości
  • SMK Jedynka

    Zapraszamy firmy i osoby prywatne do współpracy
    tel. 501703946

Wizyt:
Dzisiaj: 44Wszystkich: 120146

Kategoria 3

Nasze koty » Hodowle » Kategoria 3

Koty brytyjskie
 

Łoskot*PL
Tomasz Koszycki
www.hodowla-loskot.pl
hodowlaloskot@gmail.com
tel.:  792777997,  
        502290279

Z Wilanowa*PL
Monika Tokarska-Gawart
www.z-wilanowa.pl
koty@z-wilanowa.pl

 

 

Koty burmskie

Rimeburg*PL
Barbara Richter-Mercik
www.rimeburg.pl
rimeburg@poczta.onet.pl
tel: (12) 643 26 14
+48. 693 718 058

 

Koty Devon Rex

 

Gacek* PL
Katarzyna Post
www.devon-rex.ovh.org
tepik@wp.pl
tel: +48 889 608 767

Kittyland*PL
Grażyna Komuda
www.kittiland.republika.pl
Kittiland.rex@op.pl
tel: 601 409 528
W hodowli są kocięta

 

Koty Rosyjskie Niebieskie

 

Altakia*PL
Katarzyna Rzempołuch
www.altakia.waw.pl
katarzyna.rzempoluch@gmail.com
+48. 504 033 840
 

Blue-Bis*PL
Agnieszka Bisiak i Joanna Bieniek
www.bluebis.pl
bieniek.j@gmail.com
tel: (22) 844 55 01
+48. 504 071 444

Blue Maine*PL
Bożenna i Dobromir Goryluk
www.bluemaine.vip.interia.pl
bluemaine@interia.pl
tel: (22) 843-19-70
+48. 608 53 79 10

Dajatera*PL
Teresa i Dajana Wróblewskie
www.koty.lm.pl
dajatera@koty.lm.pl
tel: (63) 244 13 75
kom. +48 606 24 13 75


Domestica*PL
Izabela Bednarska
wwwwww.domestica.waw.pl
emaildomestica.pl@wp.pl
telefon: 533-499-377

Puma*PL
Barbara Brzozowska
www.hodowla-puma.pl
b.brzozowska@poczta.onet.pl
tel: 48(22) 642 27 76
+48 608 305 577

 

Koty Ocicat

 

BAPPIKTA*PL
Justyna Lewandowska
bappikta@wp.pl

 

Sfinks